דבר המנכ"ל

תושבים יקרים,
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של תאגיד מי קרית גת.
מי קרית גת הינו תאגיד מים וביוב שהוקם ע"פ הוראות חוק תאגידי מים וביוב התשס"א-2001 וקם במטרה לנהל באופן יעיל ומקצועי את משק המים והביוב העירוני ולהעניק שירות איכותי לתושבים בתחום זה.
במהלך שנות קיומו של התאגיד הושקעו מאמצים רבים בשדרוג התשתיות העירונית והוחלפו קילומטרים רבים של צנרת, הן בקווים ראשיים והן בקווים משניים, לקחנו חלק פעיל בפיתוח העיר בהנחת תשתיות חדשות של מים וביוב, בצענו פעולות רבות לשיפור השירות ומרכז שירות הלקוחות שלנו שודרג למענכם.
עם זאת עבודה רבה עוד לפנינו, הן בהמשך שיקום ופיתוח התשתיות העירוניות, הכנת תשתיות המים והביוב עבור הסכמי הגג , והן בשיפור מתמיד של השירות הניתן ללקוחותינו – צרכני המים בקרית גת. עם כניסתי לתפקיד המנכ"ל, שמתי לעצמי מטרה לשים בראש סדר העדיפויות את התושבים ולפעול בכל האמצעים העומדים לרשותנו לשיפור השירות והקשר עם תושבי העיר. כל צוותי התאגיד פועלים למענכם ולמען שיפור איכות חייכם.
במסגרת שיפור השירות והקשר עם הלקוח הוקם אתר אינטרנט זה שמטרתו להעניק שירות מקוון נגיד ונוח. באמצעות האתר והאפליקציה ניתן לבצע פעולות רבות, לקבל מידע, ואף ליצור קשר עם מרכז שירות הלקוחות והכל בלחיצת כפתור.
כולי תקווה שאתר זה יהיה שימושי וידידותי לשימושכם.
לשירותכם תמיד
אוריאל טרמצ'י, מנכ"ל